Yanagisawa T-WO2
Verwacht omstreeks augustus 2026:
De Yanagisawa T-WO2 is één van de meest geliefde professionele tenorsaxofoons van dit moment. Samen met de T-WO1 behoort dit model tot de meest verkochte modellen uit het huidige Yanagisawa-programma. De T-WO2 is de opvolger van de populaire T902 en staat bekend om zijn vrije respons, perfecte afwerking en indrukwekkende betrouwbaarheid.
Deze occasion betreft een zéér nette, bijna niet van nieuw te onderscheiden T-WO2. Het instrument is met zorg behandeld en verkeert technisch én optisch in top-staat. Nieuw door ons verkocht .
Yanagisawa saxofoons staan wereldwijd bekend om hun ongeëvenaarde bouwkwaliteit, perfecte ergonomie en uiterst zuivere intonatie. Het zijn echte “free blowing” instrumenten die moeiteloos spelen en daardoor veel speelcomfort geven. Zowel professionele musici als veeleisende amateurs kiezen vaak bewust voor Yanagisawa vanwege de consistente kwaliteit en de rijke, flexibele klank.
De T-WO2 is uitgevoerd in een hoogwaardige bronslegering. Hierdoor heeft deze tenor een wat warmere, rondere en zwoelere klank dan de messing T-WO1. Een prachtig instrument voor zowel jazz als klassiek en popmuziek.
Zoals u van Q-Sax mag verwachten wordt deze Yanagisawa vóór aflevering volledig professioneel gecontroleerd en afgesteld. Zo bent u verzekerd van een instrument dat perfect speelt.
Inclusief:
professionele controle en afstelling vóór aflevering
2 jaar garantie
2 jaar onderhoud
Een prachtige kans om een hoogwaardige professionele Yanagisawa tenorsaxofoon aan te schaffen voor een aantrekkelijke occasionprijs.
Q-Sax prijs:
€ 3.795,- full-service







